Informace 

O co vlastně jde? Psaní, psaní a psaní povídek ve více lidech. Někdo začne, další naváže. 

Jak to všechno bude vypadat? Jednoduše! Založí se google dokument se začátkem příběhu či s nějakým úkolem, na stránku hodím odkaz a kdokoliv může dokument upravovat. 

Jaká jsou pravidla? Skoro žádná! U jednotlivých úkolů vás budu informovat, jak postupovat. Jinak co je nejdůležitější: Pište maximálně odstavec, u dokončení příběhů stačí třeba i jenom věta. Je to jen a jen na vás, jak jste tvůrčí. 

Jak se zapojit? Kliknete na odkaz některé povídky, začnete začátek nebo už rozvíjíte myšlenku někoho jiného a počkáte, až zase někdo rozvine vaší myšlenku. Pak se znovu můžete zúčastnit. 

Doporučení: založte si účet na googlu, abyste měli přehled o dokumentech, kam už můžete zase psát, protože dokument byl již změněn někým jiným.

Odkaz na google disk, kde najdete všechny povídky dohromady: zde

Moji uživatelé

Sháním lidi, kteří rádi píšou. Každý si tu najde to, co ho baví. Najdete tu všechny žánry a různé úkoly. Zapojit se může malý i velký. Jde o zábavu a tvůrčí psaní! 

Návod na google disk

Google disk

30.08.2015 19:18
Pokud nevíte a neznáte google disk na google účtu, ukážu vám to. Je to lehké Vytvořit si google účet  Po kliknutí na odkaz na můj google disk se vám objeví toto:   Dáte Přidat na google disk - vpravo nahoře (je to červenou šipkou) - po přidání tam budete mít Otevřít  Pak...